آران تویز چیست؟
راه حلی امروزی‌تر برای خرید

 

همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

 

 

فروشگاه آران تویز با هدف فروش بازیهای فکری و وسایل بازی کودکان از سال ۸۶ با عرضه بهترین و باکیفیت ترین اسباب بازیهای ایرانی و خارجی فعالیت خود را آغاز نموده است …

که در ادامه با راه اندازی دو شعبه در شهرستان اهواز ‌امکان خرید حضوری را برای تمامی مشتریان فراهم ساخته است.

ما بر این باوریم‌ که اسباب بازی باید متناسب با سن و نیاز کودکان باشد تا کودکان را به رشد سازنده ای برساند به همین دلیل همکاران ما در واحد فروش، در انتخاب هر چه بهتر و راحتر محصولات به شما کمک میکنند و همه اطلاعات لازم و ضروری را در اختیارتان قرار میدهند.

برای آران تویز بسیار مهم است که کاربران آن، اسباب بازی مورد نظر خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. آران تویز از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

آران تویز با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده، و به همین منظور آران تویز، جهت قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آران تویز و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در آران تویز بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

 

تماس با ما